Atasun Optikten I-Block Gözlük

Evde, tatilde, yolda olduğumuz her anda dijital ürünlerle geçirdiğimiz sürenin artmasıyla daha fazla mavi ışığa maruz kalıyoruz. Atasun Optik’in her yüz tipine uygun olarak tasarladığı I-Block koruyucu gözlük akıllı telefonların, tabletlerin, bilgisayarların ve televizyonların yaydığı mavi ışıktan korunmaya yardımcı oluyor.

Atasun Optik, her yüz tipine uygun olarak tasarladığı I-Block koruyucu gözlükler sayesinde tablet, bilgisayar, cep telefonu, televizyon gibi dijital ekrana sahip pek çok teknoloji ürününün yaydığı mavi ışıktan korumaya yardımcı oluyor. Evde geçirilen uzun sürelerin yanı sıra tatillerde de telefon, bilgisayar ve tabletlerin her an yanımızda olması bu cihazların kullanım süresinin artmasına ve kişilerin daha fazla mavi ışığa maruz kalmasına neden oluyor. Gün boyunca dijital cihazların yaydığı mavi ışık göz yorgunluğuna ve konsantrasyon sorunlarına neden olurken hayat kalitesinin de etkilenmesine yol açabiliyor.

THE AUTHOR
AYKUT TAŞDELEN aykuttasdelen(et)teknolojidergisi.net 2002 yılından beri sektörde eğitimcilik ve yazarlık yapan Taşdelen halen kurumsal firmalarda ve özel bir üniversitede eğitimcilik kariyerine devam etmektedir. 2011’den beridir üniversitede programlama (Java, .NET, Android, iOS, Yazılım Mimarisi...) üzerine farklı lisans dersleri vermektedir. Ayrıca özel bir kolejde Elektronik ve PIC Programlama dersleri vermektedir. 2003'ten beridir pek çok firmanın (bankalar, teknoloji şirletleri, kamu kurumları) yazılım ekiplerine farklı kurumsal eğitimler vermektedir. Yazılım geliştirme üzerine 13 farklı kitabı olan Taşdelen Microsoft’tan da 7 kez MVP ödülü almış ve Uluslararası .NET Birliğinde Türkiye ve MEA bölgesi yöneticiliği gibi görevler üstlenmiştir. Geçmişte PCWorld dergisinde yazarlık yapmıştır.
RELATED
 
Hosting Sponsoru IHS