Kullanım Koşulları

1. Teknolojidergisi.net tarafından üretilen içerikler kaynak gösterilerek kullanılabilir
2. Teknolojidergisi.net sitesinin içerikleri tavsiye ve bilgilendirme amacı taşımaktadır.
3. Teknolojidergisi.net , ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sunulan içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir.
4. Teknolojidergisi.net , sunmuş olduğu hizmetler üzerinde en iyi hizmeti verme amacı ile dileği takdirde her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.
5. Sitenin virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için özen sarf edilmekle birlikte, gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle bilgisayarınıza virüs, trojan gibi zararlı yazılımların bulaşması ihtimali bulunmaktadır. Bu gibi risklere karşı antivirüs programları ve benzeri uygulamalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu sitede gezinmeniz dolayısıyla karşılaşabileceğiniz yazılımsal ve donanımsal dahil olmak üzere hiçbir zarara ilişkin sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu nedenlerle sitemizden herhangi bir talepte bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.
6. Teknolojidergisi.net kullanım koşullarını önceden bildirmeksizin değiştirebilir. Bu nedenle kullanım koşullarını belirli aralıklarla incelemenizi öneririz.

Hosting Sponsoru IHS